Конференція з відновлення України є також оборонною – віцеканцлер ФРН

Конференція з відновлення України є також оборонною – віцеканцлер ФРН 11.06.2024 11:35 Укрінформ Конференція з відновлення України, яка розпочинається у вівторок у столиці Німеччини, розглядатиме не лише питання відновлення, але й оборони та посилення військової підтримки України.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив в коментарі журналістам міністр економіки, віцеканцлер ФРН Роберт Габек перед початком Ukraine Recovery Conference у Берліні.

«Війна триває з великою жорстокістю. Конференція називається конференцією з відновлення, але коли я відвідував Київ кілька місяців тому з паном Зеленським ми швидко погодилися, що це має бути конференція з відновлення та оборони. Військова співпраця також стоїть на порядку денному, адже військова підтримка України також має бути продовжена», – сказав він.

Габек вказав на величезні страждання українського населення внаслідок російських атак та майже повністю зруйновану енергетичну систему України. «Але Німеччина та її друзі і союзники стоять поруч з Україною», – запевнив він.

Міністр економіки зазначив, що започатковані Німеччиною фонди та інвестиційні програми «залучають багато компаній в Україну», а «підтримка стабілізації енергетичної системи працює на повну потужність».

«І військова співпраця також стає все більш конкретною, і деякі німецькі компанії в Україні зараз вже створили свої власні ремонтні центри чи виробничі потужності. Тож ця конференція присвячена тому, щоб зробити речі якомога конкретнішими», – заявив Габек.

Як повідомляв Укрінформ, Конференція з відновлення України – Ukraine Recovery Conference – стартує в Берліні за участі Президента України Володимира Зеленського та канцлера ФРН Олафа Шольца.

Участь у дводенному заході беруть понад 2 тисячі політиків, дипломатів, представників бізнесу, муніципалітетів, громадянського суспільства з різних країн тощо.

Це вже третя подібна конференція за час повномасштабної Росії проти України. Попередні пройшли в Лугано (Швейцарія) і Лондоні. URC 2025 планується провести в Італії.

Фото архівне

Німеччина Оборона Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *