Кременчук отримав три генератори з Франції, їх встановили на станціях перекачки водоканалу

Кременчук отримав три генератори з Франції, їх встановили на станціях перекачки водоканалу 21.06.2024 13:16 Укрінформ Три потужних генератори від французької Асоціації «Надія-Espoir Україна» почали працювати в Кременчуцькому водоканалі.

Про це кременчуцький міський голова Віталій Малецький повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Сьогодні хочу подякувати нашим французьким партнерам – Асоціації «Надія-Espoir Україна» та її президентці Евеліні Браунайзен-Таран. Нещодавно вони передали нам три потужні генератори, які встановлені й працюють на станціях перекачки міськводоканалу. Це обладнання забезпечує безперебійну роботу міської каналізації в будь-яких умовах», – написав Малецький.

Він зазначив, що Кременчук залишається незламним завдяки європейським партнерам. Ворожі ракети і дрони продовжують атакувати українські міста і їхню цивільну інфраструктуру, у першу чергу об’єкти енергетики.

«Саме тому ми приділяємо велику увагу енергонезалежності. Від усієї громади Кременчука велика подяка нашим європейським друзям! Разом ми робимо Кременчук незламним, разом ми обов’язково переможемо», – наголосив мер Кременчука.

Як повідомляв Укрінформ, у Кременчуку відкрили відновлені Фундацією Олени Зеленської укриття.

Фото: Віталій Малецький/ФБ

Франція Кременчук Водоканал генератор

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *