На Миколаївщині відкрили тимчасову школу замість зруйнованої росіянами

На Миколаївщині відкрили тимчасову школу замість зруйнованої росіянами Фото 01.06.2024 16:59 Укрінформ У Широківській громаді на Миколаївщині відкрили тимчасову школу на 200 дітей замість зруйнованої через агресію Росії.

Про це у Фейсбуці повідомляє Миколаївська ОВА, передає Укрінформ.

"У суботу, 1 червня, до Дня захисту дітей, у Широківській громаді в Баштанському районі відкрили тимчасову школу, адже сільська школа була повністю зруйнована внаслідок агресії РФ. Проєкт був реалізований фондом savED разом із партнерами, надаючи майже 200 дітям можливість продовжити навчання", – йдеться у повідомленні.

За словами начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма, нова тимчасова школа – це дуже сучасний та комфортний простір, де діти захочуть навчатися.

На Миколаївщині відкрили тимчасову школу замість зруйнованої росіянами / Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація

"Відкривати 1 червня освітній простір на Миколаївщині – вже добра традиція команди savED. Торік у цей день фонд презентував освітні центри у Миколаєві, сьогодні – відкриває тимчасову школу у селі, де заклади освіти повністю зруйновані ворогом. Рівень навчання тут значно покращиться, адже все зроблено якісно і з турботою про дітей", – сказав керівник ОВА.

В обласній адміністрації зазначають, що це вже друга тимчасова школа, яку savED облаштував в області. За понад рік роботи savED на Миколаївщині, вже створено в регіоні 20 освітніх центрів для дітей і молоді, облаштовано 5 укриттів та йде робота ще над 6, у 12 громадах savED реалізує програму для молоді UActive.

Збір коштів на тимчасову школу в Широківській громаді фонд savED оголосив рік тому під час літньої кампанії «До школи знов».

SavED – благодійний фонд, що займається відновленням доступу до освіти у громадах, що постраждали від війни. Фонд облаштовує укриття, освітні центри «Вулики» відновлює постраждалі приміщення шкіл, облаштовує тимчасові освітні простори, а також залучає підлітків до відбудови та розвитку власних громад через програму UActive. Фонд працює у Чернігівській, Київській, Миколаївській, Харківській, Дніпропетровській областях.

Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація 

Миколаївщина Школа Відбудова Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *