Німеччина передала українським енергетикам 16 ремонтних вантажівок

Німеччина передала українським енергетикам 16 ремонтних вантажівок Фото 20.06.2024 16:25 Укрінформ Німеччина передала 16 ремонтних вантажівок для потреб українських енергетиків.

Про це йдеться у релізі німецької урядової компанії міжнародного співробітництва GIZ, який є у розпорядженні Укрінформу.

"Потужні вантажівки є універсальними і будуть використовуватися по всій країні для гнучкого та швидкого транспортування піску та гравію, а також для ліквідації наслідків руйнувань. Вісім вантажівок вже доставлено, ще вісім – прибудуть найближчим часом. Загальна вартість вантажівок становить 2,3 млн євро", – повідомили у GIZ.

Міністерство енергетики України повідомило, що частина спецтехніки вже передана енергетикам Харківської, Миколаївської, Тернопільської областей. Решту автівок отримають оператори системи розподілу в Запорізькій, Черкаській областях, додаткові одиниці техніки поїдуть на Харківщину та Миколаївщину.

ФРН передала нову партію допомоги українським енергетикам / Фото: Кирило Чуботін, Укрінформ

Під час передачі вантажівок заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук та Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Мартін Єґер обговорили напрямки співпраці для нарощування потужностей розподіленої генерації в Україні до початку наступної зими та результати нещодавно проведеної у Берліні Конференції з відновлення України.

Як повідомлялося, з початку повномасштабної війни уряд Німеччини закупив і доставив енергетичних товарів на понад 12 млн євро в межах Німецько-українського енергетичного партнерства. Зокрема, до України були доставлені трансформатори, генератори та сонячні панелі, автотранспорт.

Крім того, внесок Німеччини до Фонду підтримки енергетики України становить понад 275 млн євро.

У Берліні, під час Конференції з відновлення України, були підписані угоди про залучення гранта на суму 15 млн євро та кредиту на 30 млн євро від німецької KfW для відновлення високовольтної інфраструктури НЕК "Укренерго".

Енергетика Німеччина Україна Вантажівка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *