Німецький бізнес є рушійною силою у відбудові України – Шольц

Німецький бізнес є рушійною силою у відбудові України – Шольц 24.06.2024 15:47 Укрінформ Канцлер ФРН Олаф Шольц подякував німецькому бізнесу за підтримку, яку він надає Україні, в тому числі в питанні відбудови.

Про це глава уряду заявив у промові перед учасниками конференції «День промисловості» 24 червня, передає кореспондент Укрінформу.

«Німецькі підприємці вже сьогодні відіграють вирішальну роль в підтримці, у відбудові, в європейській інтеграції України», – сказав канцлер.

Шольц згадав Конференцію з відновлення України, яка пройшли в Берліні кілька днів тому і поінформував, що в її ході було досягнуто домовленості та анонсовано угоди в галузі відбудови загалом на 16 млрд євро, велика частка з них – німецькими компаніями.

Президент Німецької промислової асоціації (BDI) Зігфрід Руссвурм у своєму вступному слові запевнив, що німецький бізнес солідарно підтримує Україну, а також виділення понад 2% ВВП на оборонні витрати.

«День промисловості» – конференція Німецької промислової асоціації, яка об’єднує представників бізнесу, політики, науки та суспільства, проходить 24 та 25 червня 2024 року.

Бізнес Німеччина Україна Шольц Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *