Партнери за останній тиждень виділили на енергетику понад мільярд доларів – Шмигаль

Партнери за останній тиждень виділили на енергетику понад мільярд доларів – Шмигаль 18.06.2024 17:27 Укрінформ Упродовж останнього тижня сумарний оголошений пакет підтримки для енергосистеми України склав понад мільярд доларів.

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ із посиланням на Телеграм глави уряду.

"Маємо низку ініціатив солідарності від партнерів. За останній тиждень сумарний оголошений пакет підтримки для нашої енергосистеми склав більше 1 млрд доларів", – сказав він.

Шмигаль уточнив, що США спрямовують через USAID 500 млн доларів додаткової енергетичної допомоги та переспрямовують ще 324 млн на відновлення енергетичної інфраструктури.

Відео: Телеграм-канал прем‘єр-міністра України

Внесок в енергетичну стійкість України обсягом 74 млн доларів зробить Норвегія. За словами Прем'єр-міністра, частину цих коштів спрямують на ремонти об’єктів у Харкові та області.

Також 14,5 млн доларів інвестує в українську енергетику уряд Канади.

"Вдячні всім, хто в ці складні часи поруч і простягає нам руку допомоги", – сказав глава уряду.

Як повідомляв Укрінформ, на відновлення зруйнованого житла Україна підписала з партнерами на конференції у Берліні угод на майже 260 млн євро.

Фото: КМУ

Енергетика Гроші Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *