Подобова оренда квартири: які ціни в містах-мільйонниках

З початком повномасштабного вторгнення ринок подобової оренди просів. Якщо квартири для довгострокової оренди власники спочатку надавали за оплату комунальних послуг, то нерухомість з подобовою орендою тривалий час пустувала.

0800_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

Про це пишуть експерти OLX Нерухомість.

Хвилі внутрішньої міграції, — коли переселенці з територій, охоплених війною чи окупацією, через Київ й інші великі міста виїздили за кордон або на захід України, — трохи оживили ринок подобової оренди. Утім, попит на розкішні квартири з високим цінником так і не стабілізувався.

Ціни на подобову оренду квартири

Оренда найдешевшої однокімнатної квартири в Києві обійдеться у 300 грн, утім вибрати можна й серед найбільш поширених варіантів за 500 грн/доба. Житло преміум-класу обійдеться у середньому за 1400−1800 грн/доба.

І якщо раніше в подібних оголошеннях перевагою було близькість до центру або ванна, то нині це — безперебійне електроживлення, наявність автономного опалення, низькі поверхи і віддаленість від об’єктів критичної інфраструктури. Деякі власники вказують, чи є в будинку підземне паркування або ж бомбосховище, станція метро, яка працює як укриття.

Ринок подобової оренди однокімнатних квартир в Одесі стартує з 299 грн на добу. Найдорожчі варіанти помешкань біля моря коштують близько 1500 грн/доба.

У Львові найнижчі ціни на однокімнатні квартири для подобової оренди стартують від 300−350 грн/доба. Зате вартість на оренду помешкань у дорогій категорії починається з 2500−3900 грн/доба.

У Дніпрі, найбільшому місті до прифронтової лінії, оренда на подобове винаймання починається зі 180 грн/доба. Найдорожчі варіанти можна підібрати за 1400−1500 грн/доба.

Як і рік тому, традиційно найдешевшою буде зупинка у хостелах, де можна винайняти ліжко-місце за ціною від 35 до 120 грн у Києві.
Утім, перш ніж бронювати хостел, варто пересвідчитися, чи він зараз працює.

Як винайняти житло подобово із найменшими ризиками

До порад, як винайняти житло подобово із найменшими ризиками, варто віднести відкритість орендодавця й бажання йти на контакт.

Має насторожити, якщо орендодавець відмовляється показувати особисті документи або документи на квартиру на вимогу.

Якщо квартира, яку пропонують, відрізняється від фотографій заявленої в оголошенні, це також може свідчити про нечесні наміри орендодавця.

Активність оголошень у рубриці OLX Нерухомість вказує на те, що ринок подобової оренди квартир потроху повертається до своїх довоєнних показників. Є оптимістичні прогнози, що він розквітне із закінченням війни, яке чимало людей пов’язують із відновленням авіасполучення, коли цивілізований світ захоче заново відкрити для себе Україну.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *