Прем’єр Грузії приїде на конференцію з відновлення України у Берліні

Прем'єр Грузії приїде на конференцію з відновлення України у Берліні 10.06.2024 12:06 Укрінформ Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе візьме участь у конференції з відновлення України, що відбудеться 11-12 червня у Берліні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє News Georgia.

"Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе візьме участь у конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URC2024) 11-12 червня у Берліні", – повідомила пресслужба грузинського уряду.

Його супроводжуватиме очільник МЗС Грузії Ілля Дарчіашвілі.

Участь у конференції, яку проводять спільно Німеччина та Україна, візьмуть понад 2 тис. осіб з понад 60 країн: представники урядів, бізнесу та громадянського суспільства. Це вже третя конференція після початку російського вторгнення у лютому 2022 року.

"Візит Кобахідзе відбудеться на тлі кризи у відносинах уряду Грузії з європейськими партнерами та напружених відносин Тбілісі та Києва", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у МЗС Грузії підтвердили відмову прем'єр-міністра Іраклія Кобахідзе від візиту до США, оскільки американська сторона висунула умову призупинити обговорення у парламенті законопроєкту про «іноагентів».

Берлін Грузія Конференція Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *