Прогнозують зростання цін на оренду житла в Києві

В середині серпня очікується зростання цін на оренду житла в Києві. Здорожчання становитиме 10-15%.

7419_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

Такий прогноз у коментарі OBOZREVATEL озвучив Юрій Піта, президент Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України. Він зазначив, що в квітні та травні оренда здорожчала на 10%.

За прогнозом, у червні та липні ніяких змін у вартості оренди житла в столиці не очікується. Наразі ситуація на ринку стабільна, тож ніяких передумов для різких коливань немає.

“Як і очікувалось, навесні ціни трохи піднялись. Зміна в діапазоні десь 10%, починаючи з квітня було підвищення. Стосовно червня-липня, то, певно, не буде якихось змін. Все стабільно зараз більш-менш, немає передумов для змін. А от в середині серпня вже, думаю, відчуємо підвищення. Але воно буде не суттєвим – до 10-15% до осені”, – підсумував Піта.

Як розповів Піта раніше, попри цілу серію обстрілів Києва країною-терористкою Росією в травні, пріоритети орендарів під час вибору житла не змінилися. Єдина умова, яка лишається, – наявність бомбосховища неподалік.

“Не змінилися пріоритети. За великим рахунком, пріоритети залежали від блекауту більше. Але зараз у цьому плані все стабільно, все-таки ППО працює. Немає вже таких умов, щоб газ був, а також поверховість вже не так враховують. Але це поки що. Не знаю, що буде далі, бо ці обстріли хаотичні. Укриття залишається умовою, щоб було поруч, недалеко, а решта – не так значно”, – сказав експерт.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *