рф хоче красти нашу землю: що запропонували у Держдумі

У російській Держдумі запропонували видавати росіянами за участь у війні проти України землю на окупованих територіях нашої країни. Цинічну ініціативу назвали “східноукраїнським гектаром” – за аналогією з “далекосхідним” та “арктичним” гектарами, які видають росіянам, що переїжджають до малозаселених регіонів РФ.

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

Відповідний законопроєкт до російського парламенту подає депутат Олексій Журавльов. За його словами, документ уже перебуває в стадії розробки.

Йдеться про земельні ділянки в окупованих районах Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України. За словами депутата Журавльова, якщо на Далекому Сході та в Арктиці на землю може претендувати кожен житель РФ, то в Україні пропонується “розподіляти території між тими, хто безпосередньо брав участь у їх “звільненні”.

Як саме, на думку Журавльова, має працювати програма роздачі української землі, поки що невідомо. Однак можна робити припущення щодо цього, орієнтуючись на умови “далекосхідного гектара”.

Так, за цією програмою земля надається за договором безоплатного користування на 5 років. А за пів року до закінчення цього терміну земельну ділянку можна оформити у власність чи оренду на строк до 49 років. Сім’ям ділянки виділяються із розрахунку “гектар на людину”. Використовувати землю дозволяють з будь-якою метою. Тобто на ній будують житло, створюють сільгосппідприємства та інші промислові об’єкти.

Що робити з українськими, тобто легальними власниками землі “під роздачу”, росіяни не уточнюють. Тобто, по суті, йдеться про крадіжку ділянок.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *