Росіяни роблять хитрий бізнес в Маріуполі

Громадяни країни-агресора РФ продовжують масово скуповувати житло в зруйнованому ними українському Маріуполі. Однак більшість росіян цікавлять не квартири в окупованому місті, а можливість нажитися на виплатах від держави.

4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

Вони скоріше купують документи, аніж саме житло. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Це складна прагматична історія, з одного боку. З іншого боку, дуже проста. Вони купують документи, а не так квартири. Плюс іпотека. Сенс у тому, що під час реєстрації на території Маріуполя вони мають право на отримання компенсації від російського бюджету у разі участі в іпотеці. Тому вони й купують документи. Компенсації там великі, житло там нікому не потрібне, але витрати на придбання документів, якщо їх перерахувати у співвідношенні до отриманої компенсації, вони виглядають дуже непогано, бізнес”, – пояснив він.

Є й такі росіяни, які попри війну активно цікавляться нерухомістю та розглядають зруйноване місто як новий курорт, місце для відпочинку чи навіть переїзду. Так, на російському сайті Avito є кілька десятків оголошень про продаж квартир у Маріуполі. Ціна на них коливається від 2 до 5 мільйонів рублів.

Нові будинки в зруйнованому місті зводять за рахунок федерального бюджету РФ. Ця забудова є дешевою для самих забудовників і вигідною для людей, які потенційно вирішили, що вони можуть жити в Маріуполі.

“Вся ця історія зав’язується у вузол, внаслідок якого прагматичні росіяни, які мають доступ до федерального бюджету та до кола ухвалення фінансових рішень, скуповують квартири та документи у маріупольців, у яких не залишилося інших варіантів”, – резюмував Андрющенко.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *