В Україні відновили вже 869 пошкоджених Росією медзакладів

В Україні відновили вже 869 пошкоджених Росією медзакладів 28.05.2024 13:07 Укрінформ За час повномасштабної війни в Україні вже вдалося відновити 869 медичних закладів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоровʼя, передає Укрінформ.

"За понад два роки війни у різних областях України повністю або частково відновлені 869 об’єктів медзакладів. З них 512 об’єктів відновлені повністю та ще 357 – частково. Це медичні заклади на деокупованих територіях, а також ті, які зазнали невеликих ушкоджень: вибиття вікон, знищення покрівлі, пошкодження фасаду тощо. Найбільше обʼєктів відновлено в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях", – йдеться у повідомленні.

В МОЗ нагадали, що внаслідок обстрілів та атак Росії було пошкоджено 1 604 медзаклади та ще 211 – зруйновані повністю й відновленню не підлягають.

Найбільших втрат зазнали медзаклади на Харківщині, Донеччині, Миколаївщині, Київщині, Чернігівщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Запоріжжі. Отримати вичерпну інформацію щодо ступеня руйнування лікарень на тимчасово окупованих територіях наразі неможливо.

Крім того, від початку війни Росія пошкодила 165 автівок екстреної медичної допомоги, знищила 261 та захопила 125 автівок «екстренки».

Як повідомлялося, на Запоріжжі, де було значно пошкоджено та знищено медичну інфраструктуру внаслідок постійних обстрілів Росії, відкрили модульну клініку для розширення інфраструктури первинної та спеціалізованої меддопомоги.

Лікарня Війна з Росією Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *