Відновлення соціальної інфраструктури триває у дев’яти областях України

Відновлення соціальної інфраструктури триває у дев'яти областях України 11.06.2024 17:05 Укрінформ У межах реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) проєктні та будівельні роботи з відновлення соціальної інфраструктури відбуваються у дев'яти областях України.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в Телеграмі, про це йшлося під час міжвідомчої наради щодо стану реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги УФСІ під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

«Маємо зробити все, щоб посилити координацію наших зусиль для реалізації необхідних соціальних проєктів», – наголосила Верещук.

Зазначається, що йшлося про проєкти УФСІ VII, УФСІ VIII, УФСІ IX, «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» та «Професійна освіта у Східному партнерстві». Зокрема, під час наради говорили про реконструкцію будинків для ВПО, ремонт амбулаторій, проведення ремонтних робіт у закладах професійної освіти та інших об’єктах соціальної сфери.

«Проєктувальні та будівельні роботи вже проводяться у Київській, Полтавській, Хмельницькій, Рівненській, Чернівецькій, Вінницькій, Львівській, Харківській і Дніпропетровській областях», – підкреслили у відомстві.

У міністерстві також зазначили, що проєкти реалізуються за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Кредитну установу для відбудови (KfW).

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду ₴63,76 мільйона на компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб у лютому 2024 року.

Інфраструктура Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *