Відновлення України є одним із пріоритетів міжнародної співпраці Італії – Чіріеллі

Відновлення України є одним із пріоритетів міжнародної співпраці Італії – Чіріеллі 12.06.2024 18:20 Укрінформ Відновлення та відбудова України є одним із пріоритетних напрямків міжнародної співпраці Італії, яка у 2025 році також проводитиме міжнародну конференцію з відновлення України.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив заступник міністра закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії Едмондо Чіріеллі під час заключної пленарної сесії Конференції з відновлення України у середу в столиці Німеччини.

"Італія організовуватиме конференцію наступного року. Відновлення та відбудова України – це один із пріоритетних напрямків міжнародної співпраці Італії", – сказав він.

За словами Чіріеллі, Італія також має намір відкрити у Києві офіс Італійського агентства розвитку співробітництва.

Він вказав на те, що минулого року Італія мобілізувала 72 млн євро для грантів підтримки різних енергетичних ініціатив в Україні. Загалом країна виділила 100 млн євро на підтримку українського енергетичного сектору. Цього року італійський уряд готує пакет економічної допомоги Україні для відновлення інфраструктури на суму 140 млн євро.

Як повідомляв Укрінформ, 11-12 червня в Берліні (Німеччина) проходить Конференція з відновлення України, у якій беруть участь понад 2 тисячі політиків, дипломатів, бізнесменів, представників громадянського суспільства.

Італія Україна Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *