У Карпатах продають один з найдешевших будинків

В с. Нижнє Львівської області, недалеко від кордону з Польщею, в Карпатах, продають будинок площею 50,5 квадратів. Житло коштує всього 5 тисяч доларів. В 10 км також знаходиться гірськолижний курорт.

0041_383594695.jpg (51.94 Kb)

Про це йдеться в даних крупного портала нерухомості. “Будинок знаходиться в с. Нижнє (колишній Турківський р-н. Приблизно 160 км від Львова). Є електрика. Опалення пічне, дровами. По документах все в порядку, є право власності, земля не приватизована. Приблизно 5 км від траси (дорога від траси погана але не ґрунтова) звичайним автомобілем заїдеш. В 10-ти кілометрах знаходиться гірськолижний курорт”, – йдеться в оголошені.

Це один з найдешевших об’єктів нерухомості в цій місцевості. Хоча в селі Хідновичі Львівської области, всього в 12 км від польського кордону, продають будинок за 4,3 тис. доларів, в якому є чотири кімнати.

Зазначимо, що в Україні за рік різко зросли ціни як на оренду, так і на продаж квартир. Вартість житла у західних областях значно вища (що пов’язано з питаннями безпеки), при цьому подорожчали не лише квартири на вторинному ринку, а й у новобудовах.

Заначимо, у Волинській області, селі Поромів (за кілька кілометрів від польського кордону), продають будинок площею 126 квадратів всього за 12 тис. грн. Разом із будинком можна отримати 9 соток землі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *