У Києві повністю відновили 21 будинок, які найбільше постраждали внаслідок обстрілів РФ

У Києві повністю відновили 21 будинок, які найбільше постраждали внаслідок обстрілів РФ Відео 24.06.2024 16:25 Укрінформ На сьогодні у Києві повністю відновили 21 найбільш пошкоджений внаслідок російських обстрілів житловий будинок.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

За його словами, у Солом’янському районі 25-поверхівку по вулиці Митрополита Липківського, у яку 24 червня 2023 року влучила російська ракета, планують повністю відремонтувати до листопада. Тоді загинули п'ятеро мешканців будинку і більше десяти постраждали.

Були пошкоджені 10 верхніх поверхів будівлі. Від листопада минулого року – після обстеження та експертизи будинку – фахівці поетапно відбудовували кожен поверх. Продовжують відновлювати пошкоджені віконні та дверні блоки. Здійснюють оздоблювальні роботи в квартирах та монтаж ліфтів. Триває відновлення електричних та сантехнічних мереж.

“Завершити всі роботи плануємо до листопада, щоб люди могли повернутися в свої помешкання”, – зауважив міський голова.

Кличко також поінформував, що в місті повністю відновили 21 найбільш пошкоджений житловий будинок, і мешканці вже повернулися в свої квартири.

Як повідомляв Укрінформ, вночі 24 червня 2023 року у Солом'янському районі Києва російський обстріл спричинив часткове руйнування будівельних конструкцій з 16-го по 19-й поверхи 25-поверхового житлового будинку.

Обстріл Віталій Кличко Київ Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *