У Києві проведуть Третій українсько-польський Форум відбудови України

У Києві проведуть Третій українсько-польський Форум відбудови України 11.06.2024 10:17 Укрінформ В червні у Києві планується проведення Третього українсько-польського Форуму відбудови України.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомило у Фейсбуці.

Впровадження спільних українсько-польських проєктів щодо залучення інвестицій для відбудови України обговорили на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

У нараді взяли участь представники Польського агентства інвестицій і торгівлі в Україні (РАІН), Мінреінтеграції, МОЗ, Мінветеранів, Фонду Міжнародної Солідарності та інші.

"На червень планується Третій Форум відбудови України та ознайомчі візити польських інвесторів до українських профільних організацій та підприємств. Наразі зареєструвалися понад 80 осіб із польської сторони, які планують відвідати цей Форум у Києві", – ідеться у повідомленні.

На форумі планується обговорення таких тем як системні виміри євроінтеграції, відбудова України, відновлення інфраструктури та залучення фінансових інструментів для початку відбудови.

Партнерами заходу є Мінреінтеграції, Польське агентство інвестицій і торгівлі в Україні, Міністерство розвитку і технологій Польщі, Польсько-Українська Господарча Палата, Національна господарча палата, Посольство Республіки Польща в Києві, Польська Асоціація Роботодавців Будівельної Галузі, Міжнародне товариство польських підприємців в Україні, представництво Польської академії наук в Україні, UkraineInvest і Торгово-промислова палата України.

Як повідомляв Укрінформ, 11 червня в Берліні стартує Конференція з відновлення України – Ukraine Recovery Conference за участі Президента України Володимира Зеленського та канцлера ФРН Олафа Шольца.

Форум Інвестиції Польща Київ Відбудова Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *