У Києві за 4 тисячі здають житло із забороною в ньому жити

У Києві за 4 тис. грн. можна орендувати квартиру без ремонту, житло, в якому заборонено жити. Крім того, за такі гроші пропонують орендувати “квартиру” у приміщенні, збудованому із структурно-ізоляційних панелей.

3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)

Це випливає з даних кадрового порталу. Так, за 1,5 тис. грн пропонують в оренду квартиру площею 20 квадратів у хрущовці. Житло знаходиться на другому поверсі двоповерхової будівлі. Судячи з фотографій, квартиру завалено зруйнованими стінами будинку.

Автор оголошення пропонує орендувати квартиру для того, щоб поселити до неї котів чи собак. Готовий співпрацювати із зоо волонтерами. Крім того, у квартирі можна зберігати свої речі. А от проживати – заборонено. “Без проживання людей”, – йдеться в оголошенні.

За 3968 грн неподалік Жулян пропонують орендувати квартиру площею 50 квадратів. Помешкання знаходиться на території приватного будинку. “Заселення відразу. Відразу!” – пише автор оголошення.

Жити доведеться у будинку, які збудовані із структурно-ізоляційних панелей. У будинку немає фундаменту. А, судячи з фотографій, на території приватного будинку в подібних будинках квартири орендують кілька осіб.

За 2500 грн. у Святошинському районі можна орендувати квартиру площею 37 квадратів. Це однокімнатна квартира на четвертому поверсі шестиповерхової будівлі.

Йдеться про ЖК Welcome Home. При цьому у квартирі не зроблено ремонту. Фактично житло перебуває у стані “після будівельників”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *