У Конгресі США закликали Байдена розпочати процес конфіскації активів Росії

У Конгресі США закликали Байдена розпочати процес конфіскації активів Росії Відкритий лист 21.05.2024 23:44 Укрінформ Двопартійна група членів Конгресу США закликала Джо Байдена чимскоріше розпочати імплементацію закону щодо конфіскації заморожених російських активів.

Про це йдеться у відкритому листі, оприлюдненому на офіційному сайті співголови Українського кокусу в Конгресі США Марсі Каптур, передає Укрінформ.

«Ми цінуємо, що ваша Рада з питань нацбезпеки веде переговори, аби заохотити наших партнерів із G7 та Євросоюзу знайти креативні механізми використання російських суверенних коштів, заморожених у їхніх відповідних юрисдикціях»,- зазначається в листі.

Члени Конгресу позитивно оцінили роботу команди в адміністрації США, яка практично опрацьовує ці можливості.

«Аби продемонструвати Росії, що ми налаштовані серйозно, дуже важливо зробити кроки в напрямку імплементації закону REPO (щодо конфіскації активів РФ – ред.) на підтримку України», – продовжили законодавці.

Вони підкреслили, що Росія не демонструє жодних ознак послаблення військової кампанії або прагнення брати участь у багатосторонніх переговорах. Тож, наголосили конгресмени, настав час діяти зараз.

«Ми закликаємо вас вжити швидких заходів для імплементації закону REPO та проінформувати нас про це», – підкреслюється в листі.

Як повідомляв Укрінформ, положення закону REPO, який передбачає конфіскацію та спрямування на відновлення України заморожених активів Росії, були ухвалені в рамках закону про додаткове фінансування потреб нацбезпеки США. Цей документ був підписаний президентом США 24 квітня, він також містить понад $60 млрд допомоги Україні.

Байден Закон Конгрес США Заморожені активи РФ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *