У Макарові відбудують центр первинної медико-санітарної допомоги

Київська обласна військова-адміністрація підписала меморандум з Міністерством охорони здоров`я та «Благодійним фондом «Київська Школа Економіки» щодо співпраці з відбудови центру первинної медико-санітарної допомоги у Макарові. Макарівський центр первинної медицини був повністю зруйнований під час російської окупації селища.

Про це повідомляє у Telegram начальник ОВА Олексій Кулеба.

«Відновлення роботи медичних закладів на деокупованих територіях є пріоритетним, проте це необхідно робити спільними зусиллями влади та бізнесу», — зазначив він.

А потужне партнерство з Міністерством охорони здоров`я та «Благодійним фондом «Київська Школа Економіки», на його думку, дозволить не лише відновити, а й модернізувати медичні заклади Київщини, що постраждали від російської агресії.

Під час бойових дій на Київщині російські загарбники пошкодили 80 медичних закладів, а два з них — Макарівський центр первинної допомоги та Гурівщинську медичну амбулаторію — зруйнували повністю.

Нагадаємо, нещодавно заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив про відкриття правого проїзду мосту біля села Стоянка на Київщині на трасі Київ-Чоп. Повністю відновлення зруйнованого під час боїв мосту планується завершити восени.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *