У Запоріжжі розпочалося будівництво «підземних шкіл»

У Запоріжжі розпочалося будівництво «підземних шкіл» Фото 19.06.2024 20:21 Укрінформ У Запорізькій області почали роботу над спорудженням «підземних шкіл» – укриттів.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

«Провів виїзну нараду щодо будівництва «підземних шкіл» – укриттів. Наша глобальна задача, аби 50 тисяч учнів Запорізької області мали можливість навчатись офлайн. Реалізуємо її спільно з міською владою», – йдеться у повідомленні.

Зважаючи на всі ризики прифронтової території, Рада оборони Запорізької області вирішила, що весь освітній процес має відбуватися в укриттях. Саме для цього і втілюємо масштабні проєкти. Розпочали будівництво на 5 локаціях.

«Сьогодні перевірив одну з них – будівництво укриття для спеціалізованої школи «Січовий колегіум». Роботи були розпочаті понад тиждень тому. Розраховуємо, що навчання проходитиме у 2 зміни і 1000 дітей зможуть відвідувати школу. Вартість будівництва – понад 112 млн грн. У планах – здати об'єкт у IV кварталі 2024 року. Це надскладно. Запоріжжя ще не виконувало такі масштабні проєкти у такі строки. Та ми докладемо максимум зусиль, щоб реалізувати проєкт у найкоротші терміни і з найвищою якістю», – зазначив Федоров.

Як повідомляв Укрінформ, у Нікопольському районі росіяни обстріляли підприємства й житлові будинки.

Школа Запоріжжя Укриття

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *