Європейський інвестбанк дає Україні €100 мільйонів на відновлення соціальної інфраструктури

Європейський інвестбанк дає Україні €100 мільйонів на відновлення соціальної інфраструктури 11.06.2024 18:11 Укрінформ Європейський інвестиційний банк надасть Україні 100 млн євро на відновлення та модернізацію соціальної інфраструктури.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

"11 червня 2024 року в рамках проведення Конференції з відновлення України було укладено Фінансову угоду з Європейським інвестиційним банком за проєктом «Програма з відновлення ІІІ» (Recovery III)", – йдеться у повідомленні.

Проєкт спрямований на відновлення та модернізацію основних соціальних послуг у таких сферах як освіта, охорона здоров’я, житло для внутрішньо-переміщених осіб, соціальний захист, а також відновлення та модернізацію критичної інфраструктури на територіях, які зазнали руйнувань, і у регіонах, які прийняли найбільшу кількість ВПО.

“Європейський інвестиційний банк відіграє важливу роль як фінансовий партнер України у реалізації низки проєктів у багатьох секторах економіки. У цей складний для нашої країни час, сталий економічний розвиток разом з забезпеченням основних потреб громадян та поверненням українців додому, неможливі без ефективно функціонуючих ключових об’єктів критичної та соціальної інфраструктур”, — зазначила заступник міністра фінансів Ольга Зикова.

У Мінфіні інформують, що обсяг портфеля спільних проєктів у державному та приватному секторі є найбільшим за всі роки співпраці України з Банком – понад 7 млрд євро, а з початку повномасштабної війни обсяг наданих інвестицій ЄІБ – більше 2 млрд євро. Інвестиційна вибірка у 2023 році стала найбільшою за роки співпраці з ЄІБ.

Як повідомлялось, ЄІБ надасть до 30 млн євро на підтримку українського малого та середнього бізнесу.

Берлін ЄІБ Інфраструктура Конференція Відбудова Твіттер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *