Українцям оновлять компенсацію за зруйноване житло

В Україні з 1 січня 2024 року компенсацію на ремонт будуть виділяти тим, хто зробив його власним коштом. Продовжується прийом заявок на відшкодування вартості втраченого чи пошкодженого житла.

5045_ilyustratyvne-foto_large.jpg (28.32 Kb)

Про це розповіла голова Комітету Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк під час підсумкової зустрічі Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. “Зараз заявки на відшкодування вартості втраченого чи пошкодженого житла також прийматимуть центри надання адміністративних послуг”, – сказала вона.

Шуляк зазначила, що всі дані вносяться в Єдиний державний реєстр нерухомості. “Ця інформація буде основою для компенсування збитків Росією у майбутньому, коли настане час”, – сказала Шуляк.

Вона також нагадала, що минулого тижня парламент у першому читанні затвердив законопроєкт, який дає змогу приймати житлові сертифікати для участі у програмі єОселя. “Програма компенсації вартості втраченого чи пошкодженого житла вже діє, починають видавати компенсацію на ремонт житла та житлові сертифікати”, – підсумувала Шуляк.

Нагадаємо, наприкінці листопада в Україні розширили програму єВідновлення – тепер заяви на компенсацію за знищене житло може подавати більше українців. Відтепер послуга доступна для тих, хто мав житло у спільній власності. Для цього в Дії їм необхідно разом подати одну спільну заяву або кілька окремо.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *