За підтримки Програми USAID в Україні готуватимуть операторів будівельної техніки

За підтримки Програми USAID в Україні готуватимуть операторів будівельної техніки 21.06.2024 03:01 Укрінформ За сприяння Міністерства економіки та підтримки USAID в Україні стартувала нова навчальна програма «Школа операторів будівельної техніки», завдяки якій люди без попереднього досвіду зможуть опанувати нову для себе професію.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Навчання у «Школі операторів будівельної техніки» розпочнеться 1 серпня 2024 року на базі Немішаївського фахового коледжу. Курс передбачає 9 тижнів теоретичних та практичних занять. За підсумками учасники отримають сертифікат державного зразка та сприяння з працевлаштуванням. Навчання, проживання та харчування безоплатне для всіх учасників.

Долучитися до навчання зможуть українці, яким виповнилося 18 років та які хочуть опанувати нову для себе професію. Програма також покликана створити більше умов для реалізації потенціалу жінок на ринку праці у якомога ширшому спектрі професій, що можуть їх зацікавити.

«Сьогодні держава докладає максимум зусиль для того, щоб запропонувати людям нові можливості для самореалізації. Гранти на започаткування чи розвиток бізнесу, програми перенавчання чи підвищення кваліфікації, працевлаштування вразливих верств населення – ми прагнемо, щоб кожен, хто цього потребує, мав можливість обрати найбільш прийнятний для себе варіант. У центрі уваги — молодь, ветерани, жінки», – зазначила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

Як повідомлялось, програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Фото ілюстративне

Будівництво Мінекономіки USAID Коледж навчання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *