За програмою «єВідновлення» жителям Донеччини вже виділили ₴1,4 мільярда

За програмою «єВідновлення» жителям Донеччини вже виділили ₴1,4 мільярда 10.06.2024 19:15 Укрінформ На Донеччині власникам зруйнованого та пошкодженого житла за програмою «єВідновлення» вже виділили 1,4 млрд грн.

Про це у Телеграмі повідомляє Донецька обласна військова адміністрація, передає Укрінформ.

«1,4 мільярда гривень — саме стільки грошей держава вже виділила жителям Донеччини за програмою «єВідновлення». З цієї суми 1 мільярд гривень призначено для власників зруйнованого житла, 413 мільйонів — для власників пошкодженого житла», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всього за вісім перших років війни у Донецькій області росіяни пошкодили або зруйнували 14656 будинків, а з початку повномасштабного вторгнення — вже 44175.

«На жаль, неможливо знайти ресурс для компенсації одразу усім, однак робота в цьому напрямку триває. З 8176 жителів Донеччини, які подали заяви на компенсацію за пошкоджене житло, позитивне рішення вже отримали 5215. Серед 1143 власників зруйнованого житла позитивне рішення вже отримали 630», – констатували в обладміністрації.

Як повідомлялося, 10 травня 2023 року стартувала програма «єВідновлення». Кожен громадянин, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії РФ, може подати заявку на отримання державної допомоги для його поточного ремонту. Зробити це можна за допомогою порталу «Дія» або звернувшись до центрів надання адміністративних послуг, органів соціального захисту та нотаріусів.

Пізніше стартував другий етап реалізації державної програми «єВідновлення» – власники знищеного житла можуть подати у застосунку «Дія» заявку на отримання компенсації для придбання нової квартири чи будинку.

Донеччина Гроші Відбудова Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *