Зона відчуження отримуватиме кошти на відновлення від ЄБРР

Зона відчуження отримуватиме кошти на відновлення від ЄБРР 07.06.2024 11:57 Укрінформ Верховна Рада ратифікувала рамкову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля.

Про це повідомила пресслужба Міндовкілля, передає Укрінформ.

«Угода з ЄБРР – шанс на відновлення Зони відчуження після варварства російських окупантів: закупівлю втраченого обладнання, придбання новітньої протипожежної техніки, оновлення системи запобігання та протидії пожежам. Все те, що зробить умови праці понад 2300 працівників Чорнобилю кращими», – прокоментував рішення міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

За його словами, завдяки ухваленому рішенню Україна зможе отримувати допомогу від партнерів, серед яких США, Велика Британія, Німеччина, Франція, Канада – загалом вже 18 країн-вкладників.

На рахунку фонду вже €14 мільйонів. Зараз очікується офіційне оформлення зазначених внесків. Більш точні дані ЄБРР як адміністратор рахунку надасть на наступному засіданні Асамблеї вкладників рахунку 2 липня цього року.

Як повідомлялося, фінансова допомога Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) із початку повномасштабного вторгнення становить майже €4 мільярди.

Фото ілюстративне

ЄБРР Верховна Рада Чорнобильська зона Відбудова Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *