АРМА пропонує допустити іноземних інвесторів до управління арештованим майном

АРМА пропонує допустити іноземних інвесторів до управління арештованим майном 03.06.2024 10:53 Укрінформ Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) ініціювало зміни до законодавства, які врегулюють питання участі у конкурсах на обрання управителя арештованого майна іноземних компаній.

Про це повідомила пресслужба АРМА за результатами робочої зустрічі керівників Нацагентства та Американсько-Української ділової ради (USUBC).

«Ми ініціюємо зміни до законодавства, аби дати можливість іноземним компаніям подавати заявки на участь в наших прозорих конкурсах на обрання управителя арештованим майном», – повідомила голова АРМА Олена Дума.

Вона підкреслила, що відомство зацікавлене в залученні ефективних управлінців для збереження арештованих активів та їх ефективної роботи на збільшення прибутків держави за рахунок якісного управління.

Як зауважив голова виконавчого комітету USUBC, директор з глобального розвитку бізнесу та спеціальних проєктів Amsted Rail Company Ерік Люман, американський бізнес зацікавлений в інвестуванні в українську економіку шляхом управління арештованими активами, що виставляються на відкритих конкурсах АРМА. Однак участь у них представників іноземних компаній часто закінчується невдало через законодавчу норму, яка зобов’язує іноземні компанії мати представництво в Україні.

Наголошується, що партнери виявили зацікавленість у подальшій співпраці з АРМА.

Як повідомлялося, у березні 2024 року АРМА забезпечило 44,6 мільйонів гривень надходжень до державного бюджету України від управління активами. Це на 6,6 млн грн більше, ніж у лютому.

Фото: АРМА

Бюджет Інвестиції АРМА Американсько-Українська ділова рада Активи

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *