Бізнес закликає владу запровадити економічне бронювання працівників

Бізнес закликає владу запровадити економічне бронювання працівників 20.06.2024 11:47 Укрінформ Європейська бізнес-асоціація (ЕВА) звернулася до Президента України із закликом дозволити запровадити економічне бронювання в країні.

Відповідне звернення оприлюднено на сторінці EBA, передає Укрінформ.

«…наразі найбільш гострим для бізнесу все ж залишається питання кадрів. Так, бізнес розуміє важливість та потребу укомплектування Збройних cил України як основного пріоритету державної політики в умовах війни. Проте функціонування підприємств, видається, також є важливим – для продовження роботи економіки, збереження надходження податків, які допомагають фінансувати Збройні cили України тощо», – йдеться у зверненні.

Підприємці пропонують запровадити інструмент, завдяки якому вони матимуть повноваження визначати, які саме співробітники є критичними для роботи тієї чи іншої компанії.

На переконання ЕВА, таким інструментом може стати економічне бронювання, яке б могло діяти паралельно зі стратегічною системою бронювання.

«Наразі в публічному просторі обговорюються різні концепції та моделі бронювання. І бізнес готовий, разом з уповноваженими представниками органів державної влади, сідати та обговорювати ці моделі та яка з них може бути найбільш корисною для нашої держави», – зазначають в асоціації.

Як повідомлялося, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про промислову політику та прогнозованість реального сектору економіки, який включає концепцію економічного бронювання.

Бізнес Мобілізація Звернення Бронювання військовозобов’язаних Кадровий резерв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *