Через негоду в Україні знеструмлені понад 55 тисяч споживачів

Через негоду в Україні знеструмлені понад 55 тисяч споживачів 03.06.2024 12:02 Укрінформ В Україні станом на понеділок, 3 червня, через негоду знеструмлено 312 населених пунктів, загалом – понад 55 тисяч абонентів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики, передає Укрінформ.

"Через негоду знеструмлено 312 населених пунктів, загалом – понад 55 тисяч абонентів. Найбільше знеструмлених населених пунктів у Сумській області – 173 та Київській – 53", – йдеться у повідомленні.

Крім того, у Сумській області на одній з високовольтних підстанцій з технологічних причин вимикалося обладнання. Внаслідок цього знеструмлювались сільськогосподарські підприємства, місцеві промислові та побутові споживачі в Сумах. Обладнання включено в роботу, всіх споживачів заживлено. Згодом під час грози на цій же підстанції сталося ще одне технологічне порушення з подальшим знеструмленням. Усіх споживачів заживили.

На Сумщині під час грози також відключалась повітряна лінія, знеструмлювалися побутові споживачі та лікарня у Шостці.

У Чернігівській області для гасіння пожежі, що сталась на обладнанні однієї з підстанцій обленерго, вимикались дві повітряні лінії. Внаслідок цього знеструмлювалися побутові та промислові споживачі у Славутичі.

У Волинській області відключалась повітряна лінія обленерго. При цьому знеструмлювалися побутові споживачі у Володимирі. Усіх заживлено.

У Харківській області внаслідок обстрілу пошкоджено газопровід газовидобувного підприємства. Газопостачання споживачам не припинялось, витік газу усунено.

У Міненерго також повідомили, що рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС незначною мірою знизився і становить 15,21 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

Зазначається, що 3 червня обмеження електропостачання побутових та промислових споживачів застосовуються впродовж доби на всій території України.

Як повідомлялося, у понеділок, 3 червня, ліміти на споживання електроенергії для промислових і побутових споживачів діятимуть по всій Україні з 00.00 та впродовж доби. При перевищені лімітів обленерго можуть застосовувати для промислових та побутових споживачів графіки погодинних відключень.

Електроенергія Міненерго Відключення світла Негода

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *