Енергетики Донеччини отримали спецтехніку для ремонту мереж

Енергетики Донеччини отримали спецтехніку для ремонту мереж Фото 03.06.2024 14:26 Укрінформ Енергетики Донеччини за координації Міністерства енергетики України отримали чотири одиниці спецтехніки – автопідйомники для ремонту мереж.

Техніку було закуплено за кошти Фонду підтримки енергетики України, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу міністерства.

«Ворог щоденно обстрілює енергетичну інфраструктуру прифронтових областей. Закуплена сучасна спецтехніка дозволить швидше відновлювати пошкоджені ворожими обстрілами мережі», – наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

Отримана енергетиками спецтехніка має 18-метрові вишки та важлива для роботи в умовах бездоріжжя завдяки маневреності та прохідності.

Як повідомлялося, Фонд підтримки енергетики України був створений навесні 2022 року за спільної ініціативи міністра енергетики Германа Галущенка та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон. Оператором фонду є Секретаріат Енергетичного співтовариства. На сьогодні сума внесків до Фонду підтримки енергетики (анонсованих та вже перерахованих) зросла до понад 494 млн євро.

Фото: Міненерго

Донеччина Міненерго Ремонт допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *