Демченко: Польські фермери о 14:00 мають зняти блокаду на ПП «Рава-Руська – Хребенне»

Демченко: Польські фермери о 14:00 мають зняти блокаду на ПП «Рава-Руська – Хребенне» 06.06.2024 09:58 Укрінформ Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко повідомив, що польські фермери блокують рух вантажівок тільки на пункті пропуску «Рава-Руська – Хребенне» з боку Польщі. Очікується, що о 14:00 годині блокування мають припинити.

Про це він сказав у ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє Укрінформ.

«Блокування руху продовжується на одному напрямку. Це напрямок з українського боку пункт пропуску «Рава – Руська», а з польського боку це напрямок пункту пропуску «Хребенне». Протестувальники знаходяться на певній відставні від кордону на автошляху, яким можна доїхати до кордону… Власне перешкоджають руху для вантажних транспортних засобів», – сказав Демченко.

Він наголосив, що «на в’їзд в Польщу вони (польська сторона – ред.) взагалі не пропускають вантажівки».

«За минулу добу це нульовий показник. Тобто ні одна вантажівок з боку України в Польщу не заїхала. І польська сторона не приймає, зважаючи на дії блокувальників. В бік України певний рух відбувається. За минулу добу це близько 60 вантажівок заїхало на цьому напрямку на територію нашої країни. Ми, на щастя, не бачимо також і перешкод у русі для важливих для України вантажів, гуманітарної допомоги. Сподіваємося, що ці дії припиняться сьогодні , як це анонсувалося, яку інформацію ми мали від польських колег, що саме о 14 годині сьогодні ці дії мають припинитися», – сказав речник Держприкордонслужби.

Також він зазначив, що вчора поширювалася інформація , «начебто протестувальники блокують напрямок руху «Медика-Шегині».

«Але по цьому напрямку, якщо говорити безпосередньо те, що ми бачимо по українському пункту пропуску, то польська сторона приймає вантажівки, які слідують від нас, і з території Польщі в бік України також прибувають вантажні транспортні засоби. І від польських прикордонників ми не отримували підтведження тому, що на цьому напрямку відбувається блокування», – сказав Демченко.

Як повідомляв Укрінформ, 4 червня польські фермери заблокували вантажну ділянку в пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне».

Прикордонники Фермер Вантажівка Єдині новини Блокада кордону

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *