Нафта дорожчає на тлі невизначеності перспектив попиту

Нафта дорожчає на тлі невизначеності перспектив попиту 06.06.2024 09:52 Укрінформ Ціни на нафту продовжують зростати після впевненого підйому за підсумками попередньої сесії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr.

У четвер, 6 червня, вартість серпневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $78,77 за барель, що на $0,36 (0,46%) вище, ніж на закриття попередніх торгів. У середу ці контракти подорожчали на $0,89 (1,2%), до $78,41 за барель.

Ф'ючерси на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) зросли в ціні на $0,45 (0,61%), до $74,52 за барель. За підсумками попередньої сесії вартість цих контрактів збільшилася на $0,82 (1,1%), до $74,07 за барель.

У вівторок нафтовий ринок завершив у мінусі п'яту сесію поспіль, і зростання цін у середу можна вважати «відскоком з перепроданої території», каже аналітик City Index і FOREX.com Фавад Разакзада.

«Поки невідомо, чи триватиме зростання ринку, враховуючи побоювання, що зберігаються щодо перспектив попиту, рішення ОПЕК+ про поступове згортання додаткових обмежень на видобуток, а також збільшення пропозиції нафти з боку країн, що не входять до альянсу», – наводить слова експерта Market Watch.

«Цілком можливо, що всі ці фактори вже враховані у цінах. У цьому випадку ринок може знайти підтримку, оскільки наразі ми знаходимося в середині автомобільного сезону в США, коли попит зазвичай збільшується», – зазначає Разакзада.

Комерційні запаси нафти в США минулого тижня збільшилися на 1,23 млн барелів, повідомило напередодні міністерство енергетики країни. Товарні запаси бензину зросли на 2,1 млн барелів, дистилятів – на 3,2 млн барелів.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні ціни на нафту стабілізувалися після зниження протягом п'яти попередніх сесій і тримались біля мінімумів з початку лютого.

Ціна нафти Ціни нафта

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *