Компанія Nokia приєдналася до Дія.City

Велика технологічна компанія Nokia приєдналася до Дія.City. Це дозволить компанії активніше розвиватися в Україні. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

Зазначається, що резидентство надасть Nokia найкращі правові й податкові умови, інструменти для залучення венчурних інвестицій та захист прав на інтелектуальну власність. Тепер компанія зможе активніше розвиватися в Україні та сприяти розвитку цифрової економіки.

“До речі, команда Мінцифри співпрацює з Nokia у сфері розвитку інтернету і зв’язку. Компанія раніше передала 5000 роутерів для українських шкіл. Вони допомагають дітям продовжувати навчання в укриттях під час повітряних тривог. Радий, що технологічні гіганти обирають наш простір. Чекаємо на нових резидентів”, – написав Федоров.

Дія.City

Дія.City – це спеціальний правовий режим для ІТ-індустрії в Україні. Резиденти Дія.City отримують особливий правовий статус, спеціальне оподаткування і лібералізовані трудові відносини. Працювати в Дія.City можуть як українські, так і іноземні компанії, стартапи, інвестори – на однакових умовах. За словами Федорова, Дія.City – одна з найкращих податкових систем для технологічних компаній, що відкриває можливість сплачувати вп’ятеро менше податків та інвестувати в розвиток, освіту й загалом ІТ-сферу.

Нагадаємо, ми писали, які компанії сплатили найбільше податків через Дія.City.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *