Ліміти споживання електрики діють в усіх регіонах – Укренерго

Ліміти споживання електрики діють в усіх регіонах – Укренерго 03.06.2024 11:27 Укрінформ В Україні станом на 3 червня ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Сьогодні протягом доби ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України. При перевищенні лімітів – обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів", – йдеться у повідомленні.

Вчора внаслідок ранкової атаки БПЛА було атаковано об’єкт енергетичної інфраструктури в центральному регіоні. Без постраждалих. Ремонтні роботи розпочались одразу після відбою тривоги.

Зазначається, що головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже шести масованих ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи.

На сьогодні протягом доби заплановано імпорт електроенергії з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 27 178 МВт/год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 616 МВт. Експорт не відбувається і не передбачається.

Як повідомлялося, минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією та комерційним імпортом. Впродовж дня застосовувалися аварійні відключення та діяли графіки погодинних відключень. Вдень обмежувалась генерація з відновлюваних джерел енергії в західному регіоні.

Електроенергія Укренерго Електропостачання Дефіцит

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *