Уряд схвалив рішення про компенсацію за відновлення та будівництво меліоративних систем

Уряд схвалив рішення про компенсацію за відновлення та будівництво меліоративних систем 03.06.2024 10:41 Укрінформ Кабінет Міністрів схвалив рішення про компенсацію вартості відновлення та будівництва меліоративних систем для організацій водокористувачів (ОВК).

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства, передає Укрінформ.

Відповідна постанова № 628 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів» прийнята на черговому засіданні Кабінету Міністрів.

Згідно з документом, ОВК можуть отримати до 50 відсотків компенсації вартості витрат за проведення робіт з реконструкції та модернізації наявних або будівництва нових меліоративних систем.

"Розмір допомоги становитиме не більше 26 500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь, на яких здійснюється гідротехнічна меліорація, без урахування вартості дощувальних машин", – деталізували у профільному відомстві.

Зазначається, що бюджетна дотація надається за проведення робіт та прийняті в експлуатацію меліоративні системи за період з 1 листопада 2023 року до 31 жовтня 2024 року.

"Заявку на отримання бюджетних коштів та документи до неї сільгосптоваровиробники подають через Державний аграрний реєстр", – додали в Мінагрополітики.

Як повідомлялося, в Україні розпочато державну реєстрацію речових прав на меліоративні мережі. Поява такого інструменту відкриває можливість для понад 600 потенційних організацій водокористувачів та сотень територіальних громад оформити право власності на меліоративні мережі та розпочати процес їхньої модернізації.

Фото: mntc.pro

Будівництво Кабмін Мінагро Відновлення України Меліорація

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *