Oreo та Milka почали бойкотувати

Американська компанія Mondelez International призупинила рекламні проєкти на території країни-терористки Росії, але повністю залишати країну не стала. У РФ компанія має аж 3 заводи, а в травні Україна звинуватила її в “спонсорстві війни”. Тому в Європі Mondelez оголосили бойкот.

0225_1479256527_o_1004714.jpg (75.5 Kb)

Найбільший бойкот компанії оголосили в Скандинавії. Про це йдеться в матеріалі Reuters.

Авіакомпанії SAS і Norwegian Air, залізнична група SJ, мережа готелів Strawberry, роздрібний продавець Elkjop, транспортна група Fjord Line і Норвезька футбольна асоціація були серед тих, хто останніми днями оголосили про припинення продажу продукції Mondelez. Компанії з Північної Європи заявили, що рішення припинити продаж продукції було ухвалене через на заяву Національного агентства України з питань запобігання корупції про внесення компанії до “чорного списку”.

У Mondelez заявили, що зберігають “обмежену” діяльність у країні-агресорці Росії, припиняючи інвестиції та рекламу, і засудивши війну. При цьому американська корпорація не оголошувала про повне припинення ведення бізнесу в РФ.

“Mondelez International дотримується всіх політичних рішень і санкцій і продовжуватиме розглядати необхідні коригування операцій, щоб забезпечити повну відповідність”, – додали в Mondelez International.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *