В Україні може виникнути дефіцит коштів на декарбонізацію і «зелене» відновлення – Dixi Group

В Україні може виникнути дефіцит коштів на декарбонізацію і «зелене» відновлення – Dixi Group 10.06.2024 19:47 Укрінформ У зв'язку із перебоями в постачанні електроенергії, спричиненими російськими атаками на енергоінфраструктуру, в Україні може виникнути дефіцит коштів на декарбонізацію, "зелене" відновлення, схеми підтримки відновлюваних джерел енергії тощо.

Про це президентка аналітичного центру Dixi Group Олена Павленко сказала на сайд-івенті Міжнародної конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024) у Берліні, повідомляє власкор Укрінформу.

“Впевнена, що українці витримають (перебої в постачанні електроенергії – ред.), з усіма цими батареями і газовими плитами ми виживемо. Але питання в тому, чи виживе наша економіка. Ми можемо зіткнутися з ситуацією, коли всі кошти, які мали бути спрямовані на декарбонізацію, "зелене" відновлення, схеми підтримки відновлюваних джерел енергії та інші, закінчаться в державному бюджеті; стане лише на підтримку зарплат вчителів, лікарів, війська і покриття нагальних потреб”, – сказала Павленко.

За її словами, час вести мову про порятунок бізнесу в Україні, допомогу йому адаптуватися до "зеленого" відновлення.

“Я знаю, що це буде важка розмова, але ситуація зараз також складна. Чи зможемо ми подолати цю кризу, залежить від нашої співпраці <…> Знову ж таки, не завжди буде легко пов’язати руйнування та ситуацію в Україні зараз із "зеленим" відновленням, з майбутньою декарбонізацією. Але це наша мета, якої ми повинні досягти”, – сказала Павленко.

Як повідомляв Укрінформ, участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URC2024), яка проходитиме у Берліні 11-12 червня, візьмуть понад 2 тис. учасників із більш як 60 країн.

Економіка Електроенергія Інфраструктура Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *