Війна та брак персоналу є основними ризиками для банківської системи – НБУ

Війна та брак персоналу є основними ризиками для банківської системи – НБУ Звіт 19.06.2024 13:39 Укрінформ Ключовим ризиком для банківської системи лишається війна, однак ще одним додатковим ризиком став брак персоналу.

Про це під час презентації "Звіту про фінансову стабільність" сказала перший заступник голови Національного банку Катерина Рожкова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ключовим ризиком для банків лишається війна. Ще один додатковий ризик, про який банки зазначають – це брак персоналу. Хоча це проблема не тільки банківського сектору, а й економіки в цілому", – сказала Рожкова.

Вона зазначила, що міжнародна підтримка зберігається і це дозволяє підтримувати макростабільність. Країни G7 досягли принципової домовленості надати Україні пакет фінансової допомоги обсягом близько 50 млрд дол. за рахунок прибутків від знерухомлених суверенних російських активів, і це той фактор, який знижує ризик невизначеності фінансування бюджету.

Рожкова додала, що попри все банки зберігають фінансову стійкість та продовжують нарощувати обсяги ресурсної бази, так і обсяги кредитування.

Як повідомлялось, Національний банк очікує на зниження ставок за кредитами та активізацію самого кредитування.

Банк Бізнес Нацбанк Рожкова Війна Прогноз

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *