У тютюнової компанії в Україні почались проблеми

В Україні заарештували 450 автомобілів, які належать дистриб’ютору тютюнових виробів. Йтися може про компанію “Тедіс Україна”, яка є найбільшим гравцем на ринку продажу тютюну.

0382_96461.jpg (67.65 Kb)

Про це повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки (БЕБ), посилаючись на відповідне рішення суду. Офіційно назва компанії не називається, проте факти вказують на “Тедіс”:

у повідомленні ВЕБ йдеться про те, що генеральному директору вказаного дистриб’ютора вже повідомили про підозру в ухиленні від податків на 270 млн грн;
за даними ГПУ, таку підозру отримав гендиректор “найбільшого дистриб’ютора тютюнових виробів в Україні”, яким є саме “Тедіс”;
у “Тедісі” офіційно коментували оголошення підозри гендиректору Тарасу Корніянченку.
Як зазначають у БЕБ, арешт 450 легкових авто та мікроавтобусів компанії ініціювали саме задля відшкодування бюджетних втрат. Крім того, слідство підозрює, що ці авто були куплені протиправним шляхом, а також використовувалися для транспортування тютюнових виробів під час їхнього нелегального продажу.

Детективи також розповіли про схему, за допомогою якої за даними слідства компанія ухилялася від податків. “Посадові особи згаданого товариства у 2020-2021 роках документально оформили продаж тютюнових виробів на адресу низки підприємств з ознаками фіктивності. Загальна вартість підакцизних товарів, що реалізуються, становить 1,17 млрд грн. Насправді жодного продажу тютюнових виробів… не здійснювалося”, – повідомили у БЕБ.

Детективи заявляють, що насправді продаж тютюну вівся за готівку, зокрема через роздрібну мережу. Дані про реалізацію не відображалися в бухгалтерії та фінзвітах фірми.

“З метою збереження речових доказів та запобігання протиправним діям з транспортними засобами, а надалі забезпечення відшкодування завданих державі збитків, детективи БЕБ направили клопотання про арешт рухомого майна дистриб’ютора, яке суд задовольнив”, – наголосили в БЕБ.

У “Тедіс” своєю чергою запевняють, що діяли та діють у правовому полі. Компанія висловлювала незгоду зі звинуваченнями її керівництва в ухиленні від сплати податків, називаючи підозру “безпідставною і жодним чином юридично необґрунтованою”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *