З початку повномасштабної війни Україна залучила $85,4 мільярда міжнародної допомоги

З початку повномасштабної війни Україна залучила $85,4 мільярда міжнародної допомоги 21.06.2024 13:37 Укрінформ З початку повномасштабного вторгнення Україна залучила 85,4 млрд дол. міжнародної фінансової допомоги.

Як передає Укрінформ, про це під час години запитань до уряду сказала перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко.

"Від початку війни, станом на 1 червня, до державного бюджету України було залучено 85,4 млрд дол. Вже цього місяця Україна очікує отримати в межах Ukraine Facility 1,9 млрд євро", – сказала Свириденко.

Вона висловила сподівання, що найближчими тижнями відбудеться четвертий перегляд програми з МВФ, після чого очікується додаткове виділення 2,2 млрд дол. Це, у свою чергу, додає впевненості щодо збереження макростабільності.

"Обсяг залучених прямих іноземних інвестицій склав 4,25 млрд дол., більшість цих грошей – це реінвсетиції, але якщо говорити про нові інвестиції, то вони були на рівні 1 млрд дол.", – додала Свириденко.

Як повідомлялось, Україна виконала всі взяті на себе зобов'язання за програмою МВФ і розраховує на те, що наші міжнародні партнери дотримаються даних нам запевнень у фінансовій підтримці на цей рік на загальну суму в 38 млрд дол.

Бюджет Гроші допомога Юлія Свириденко

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *