На Київщині запрацював перший офіс «Зроблено в Україні»

На Київщині запрацював перший офіс «Зроблено в Україні» 21.06.2024 13:45 Укрінформ В Обухові Київської області відкрився регіональний офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу в межах Всеукраїнської економічної платформи.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації, передає Укрінформ.

Як зазначається, офіс «Зроблено в Україні» працюватиме на базі Обухівської філії Київського обласного центру зайнятості.

«Представники бізнесу зможуть отримати тут необхідні консультації та інформацію щодо можливостей підтримки малого бізнесу від держави. В офісі надаватимуть практичну допомогу в написанні бізнес-планів, оформленні документів для участі в грантових програмах урядового проєкту «єРобота», – йдеться у повідомленні.

Крім того, фахівці офісу проконсультують щодо можливостей отримання ваучера на навчання, компенсацій за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, за облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю тощо.

Як повідомлялося, 26 лютого 2024 року відбулася презентація Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», створеної за ініціативи Президента Володимира Зеленського. В центрі уваги – питання локалізації виробництва, адже підприємці, які виробляють товари в Україні, створюють додану вартість та робочі місця, мають отримувати від держави найбільше сприяння.

За розрахунками Мінекономіки, реалізація передбачених програмою заходів має забезпечити додаткове зростання цьогорічного ВВП на 1%.

Економіка Київщина Зроблено в Україні

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *