Чоловік не може використовувати ПриватБанк для бізнесу – що говорять у фінустанові з приводу цього

ПриватБанк ще у 2020 році відмовив клієнту в обслуговуванні. Причини, як здебільшого це буває, фінустанова не пояснила. Однак за його припущеннями — усе через операції на криптобіржі, які він здійснював. Зараз чоловік хоче відкрити свій заклад й вести бізнес повністю офіційно. У питанні відкриття рахунку ФОП та обслуговуванні терміналів має намір працювати з банком.

На думку клієнта, банк мав би бути зацікавлений у такій співпраці. Як повідомляє Мінфін, схоже ПриватБанк, вважає інакше. Оскільки звернення чоловіка про можливість його відновлення як клієнта та відкриття рахунку для ФОПа банк відхилив.

“Банк отримуватиме понад 30 тисяч гривень на рік коштом оплати комісії за використання термінала та виведення коштів. Коли заклад почне масштабуватися, суми від відсотків також зростатимуть”, – підкреслив клієнт.

Що кажуть про ситуацію у ПриватБанку

У службі підтримки ПриватБанку відреагували на відгук клієнта і прохання розглянути звернення в індивідуальному порядку. Але у своїй позиції фінустанова виявилась незворушною.

“Внаслідок прийнятого рішення про відмову від підтримання ділових/відмову в обслуговуванні шляхом розірвання ділових відносин, подальше обслуговування в банку неможливе”, – повідомили у фінустанові свій остаточний вердикт.

Як відкрити рахунок ФОП або юридичної особи в ПриватБанку

Відкрити рахунок для ФОП можна безкоштовно на сайті, або платно – у відділенні. Для юридичних осіб:

  • Безкоштовно оформити заявку на сайті й подати документи через відділення.
  • Платно – у відділенні.

Відкрити рахунок може тільки власник компанії (довірена особа або особа з правом розпорядження рахунком відкрити рахунок не може). Відкрити перший рахунок через додаток поки неможливо, але фінустанова працює над цим. Ви можете відкрити другий і наступний рахунки через вебверсію “Приват24 для бізнесу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Ощадбанк та ПриватБанк блокують операції клієнтів, зокрема і на окупованих територіях – деталі та відповіді фінустанов
  • Клієнт ПриватБанку не може повернути гроші, які зависли в терміналі: що кажуть в банку
  • Як забрати свої кошти, якщо банк заблокував картку – відповідь ПриватБанку

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *