Як українцям утеплити вікна: корисні поради

В Україні почало холодати – незважаючи на те, що вдень температура повітря ще піднімається вище за 10 градусів, вночі вона вже опускається нижче нуля. Тим не менш, опалення поки що подають лише в деяких громадах і лише в соціальні об’єкти – повноцінно ж опалювальний сезон у Мінінфраструктури обіцяють розпочати лише за кілька тижнів. У зв’язку з цим українцям вже варто почати утеплювати свої будинки та квартири самостійно – зокрема вікна.

71_alyuminievyie-okna-ili-metalloplastikovyie-3.jpg (59.82 Kb)

Насамперед, радять у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки , слід перевірити віконні рами на наявність щілин. Якщо вони є, слід:

вкласти у рами ущільнювач;

скло на стиках з рамами обробити силіконовим герметиком;

за наявності сучасних склопакетів – перевірити густину закриття вікон. Якщо вона недостатня, слід звернутися до фахівців для налаштування;
наклеїти на скло вікон теплозберігаючу плівку;

якщо у місцях кріплення підвіконь є щілини – заповнити їх монтажною піною.
Коли всім українцям увімкнуть опалення

Водночас у Мінінфраструктурі відзвітували, що Україна практично повністю готова до опалювального сезону. Зокрема, відповідні об’єкти ЖКГ станом на 1 жовтня були підготовлені на 99%, а масово тепло до будинків людей збираються почати подавати вже найближчими тижнями .

“Ми завершили підготовку до опалювального сезону 2023/24. Станом на 1 жовтня понад 99% об’єктів ЖКГ готові. Найближчими тижнями тепло з’явиться у всіх українських будинках, але відповідно до погодних умов, у деяких громадах вже починають підключати до опалення соціальні об’єкти “, – Розповів глава міністерства Олександр Кубраков.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *