Доступні кредити 5-7-9% – Ощадбанк надав підприємцям позики та грантові кошти від уряду Німеччини

Ощадбанк надавав українським підприємцям банківські кредити у поєднанні з грантовими коштами від уряду Німеччини. На першому етапі український бізнес отримав 164 млн грн коштів, а надалі співпраця фінустанови з Фондом розвитку підприємництва (ФРП) та урядом Німеччини задля підтримки українського бізнесу лише нарощуватиметься.   Зазначається, що про розширення співпраці домовились у ході обговорення результатів першого етапу грантової програми для підприємців дрібного та середнього бізнесу, профінансованого урядом Німеччини.

В рамках цього проєкту Ощадбанк прокредитував 50 українських підприємців на 164 млн грн, 26 млн грн з яких покрили грантами німецьких партнерів, що складає до 30% суми.

Відомо, що даний проєкт реалізується у партнерстві з ФРП, німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та German Sparkassenstiftung.

Ощадбанк розширює співпрацю з урядом Німеччини для підтримки українського бізнесу. Фото: Ощадбанк

Ощадбанк розширює співпрацю з урядом Німеччини для підтримки українського бізнесу. Фото: Ощадбанк   Кредитування здійснювалось у рамках державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” та з використанням програми державних портфельних гарантій.   Усі учасники проєкту оцінюють його як успішний з точки зору ефективності для підприємців.

Тому ми з ФРП вирішили розширювати співпрацю не тільки для ініціювання наступних етапів спільного проєкту з урядом Німеччини, а й для залучення інших донорів, що сприятимуть відновленню та розвитку української економіки, – йдеться у повідомленні банку.  

Депозит “Моя перемога” від Ощадбанку зібрав перший мільярд

За тиждень клієнти Ощадбанку розмістили на депозиті “Моя перемога” понад мільярд гривень. Такий успіх у фінустанові пояснили довірою клієнтів.

Пресслужба банку оголосила про новий депозитний продукт Ощадбанку 10 травня, і з того часу клієнти приносили в середньому понад 200 млн гривень на день.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, скільки гривень на рахунках Ощадбанку зберігають українці. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *