Жінка запитала у Київстар про можливість віддаленого переходу на пенсійний тариф – відповідь компанії

Жінка цікавиться, як можна перейти на пенсійний тариф віддалено. Зокрема, коли пенсіонер немає змоги доїхати в магазин Київстар. Своє запитання вона залишила 16 червня у коментарі до публікації компанії. Оператор наголошує, що така можливість відсутня. 

Іноді бувають певні обставини, що пенсіонери не можуть особисто приїхати до магазину Київстар. Тож жінка запитала в оператора про  можливість відділеного переходу на пенсійний тариф. 

“Як можна перевести на тариф пенсійний віддалено, коли пенсіонер немає змоги доїхати в магазин Київстар???”, – цікавиться жінка. 

Реакція Київстар на запитання клієнтки 

У Київстар відповіли на запитання жінки. Там вказують, що можливість віддалено перейти на пенсійний тариф відсутня. 

“Така можливість, на жаль, відсутня. Тариф доступний для підключення лише в магазині, при зверненні з документами”, – наголосили у Київстар.

Варто додати, що Київстар пропонує пенсіонерам тариф “Любов до батьків”, вартістю 125 гривень на місяць. Крім того, його можна підключити тільки у магазині з паспортом/ID-картою та ідентифікаційним кодом. Також можна скористатися додатком Дія. Особам з інвалідністю, окрім цих документів, потрібно мати з собою посвідчення на ім’я особи з інвалідністю або довідку МСЕК (медико-соціальна експертна комісія) із зазначенням групи інвалідності. Якщо ви представник абонента, будь ласка, візьміть додатково відповідні документи.

Якщо ви вже користуєтеся мобільним зв’язком Київстар, завітайте до магазину із документами, що зазначені вище. Якщо ви ще не користуєтеся мобільним зв’язком Київстар, ви можете перейти від іншого оператора і зберегти свій номер — для цього скористайтеся послугою MNP або підключіть новий номер у нашому найближчому магазині.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *