МВФ схвалив рішення про новий грошовий транш для України: скільки отримаємо

Міжнародний валютний фонд (МВФ) за результатами четвертого перегляду програми розширеного фінансування в рамках механізму розширеного фінансування для України ухвалив надання Києву нового траншу. Сума складе 2,2 млрд доларів США. Їх спрямують на бюджетну підтримку України.

Як повідомила ввечері 28 червня пресслужба МВФ, попри війну Україна змогла досягти високих програмних показників. Українська економіка стійка, хоча перспективи залишаються надзвичайно невизначеними.

“Попри складні умови, показники України в рамках програми EFF залишаються високими. Всі кількісні критерії ефективності на кінець березня були досягнуті, а всі структурні орієнтири на кінець червня були виконані вчасно або з невеликим запізненням”, – додали у повідомленні.

Діяльність МВФ в Україні

Рада директорів Міжнародного валютного фонду 11 грудня 2023 року схвалила перегляд програми для України. Це дозволило нашій країні отримати транш у розмірі близько 900 млн доларів. Таким чином відбувся вже другий перегляд програми розширеного кредитування. З того часу держава мала працювати над підготовкою до третього перегляду програми.

У березні 2023 року стало відомо, що Міжнародний валютний фонд схвалив рекордний кредит Україні. Установа загалом має виділити 15,6 мільярда доларів українському уряду. Частину цих коштів залучать до проведення реформ у державі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *