Бельгійська агенція виділяє €8,6 мільйона на укриття та реконструкцію закладів освіти Київщини

Бельгійська агенція виділяє €8,6 мільйона на укриття та реконструкцію закладів освіти Київщини 15.06.2024 12:24 Укрінформ Київська область отримає від бельгійської агенції міжнародного співробітництва Enabel 8,6 млн євро на укриття та реконструкцію закладів освіти.

Про це голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Домовленість з Enabel була досягнута під час Ukraine Recovery Conference.

Кошти виділяються на п'ять об'єктів.

Зокрема, понад 1,3 млн євро агенція дає на будівництво укриття в Шевченківській гімназії Великодимерської громади, більш як 2,4 млн євро – на укриття для Новопетрівського й Баришівського ліцеїв.

Понад 4,8 млн євро Enabel виділяє на реконструкцію академічного ліцею «Скіф», що в селі Шпитьки Дмитрівської громади.

Ще одним об'єктом, реконструкцію якого проспонсорує агенція, є Макарівський медичний коледж. Остаточна сума для нього наразі не визначена.

«Повномасштабне вторгнення росії вимагає від нас нових підходів до організації освітнього процесу. Сьогодні працюємо не лише над тим, щоб відновити ті заклади, які були зруйновані та пошкоджені росіянами. Працюємо і над реконструкцією тих, які давно потребують ремонтів. І головне над підвищенням безпеки навчання», – заявив Кравченко.

Він наголосив, що основною вимогою є облаштування укриттів. І йдеться не просто про ремонт підвальних приміщень, а про організацію простору, де діти можуть комфортно перебувати тривалий час.

На сьогодні в закладах освіти всіх типів і форм власності облаштовані понад 1,2 тис. укриттів.

«Робота триває. І я вдячний міжнародним партнерам, які долучаються до реалізації нових подібних проєктів», – додав очільник ОВА.

Як повідомлялося, цього тижня в Берліні пройшла третя Міжнародна конференція з питань відновлення Ukraine Recovery Conference 2024. За її підсумками укладені 110 міжнародних угод на загальну суму 16 млрд євро.

Фото: Pixabay

Бельгія Київщина Укриття Відбудова Відновлення України реконструкція

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *