Проєкт МОЗ та Світового банку: в Ірпені почався новий етап добудови центральної лікарні

Проєкт МОЗ та Світового банку: в Ірпені почався новий етап добудови центральної лікарні Фото 15.06.2024 15:24 Укрінформ В Ірпені презентували старт нового етапу добудови лікувального корпусу центральної міської лікарні, яку зводять у рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров'я та World Bank Ukraine.

Як передає Укрінформ, про це Київська обласна військова адміністрація повідомляє у Телеграмі.

В заході взяли участь міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та заступниця голови Київської ОДА Леся Карнаух, представники Світового банку, керівництво району та міста.

"Відкрити заклад планували влітку 2022 року, але завадила повномасштабна війна. Під час бойових дій лікарня зазнала ушкоджень і її відновили за кошти Люксембурзького Червоного Хреста. Далі у рамках спільного проєкту зі Світовим банком було запропоновано продовжити будівництво", – ідеться у повідомленні.

У новій будівлі розмістять: діагностичне відділення, гінекологічне відділення, пологове відділення, інсультний центр, реабілітаційне відділення для стаціонарних пацієнтів, інші блоки. Багато послуг наразі не надаються у жодному медзакладі громади.

Також тут буде зона відпочинку, автостоянки, пішохідні тротуари, господарський майданчик, інженерні споруди тощо.

Як повідомляв Укрінформ, Київська область отримає від бельгійської агенції міжнародного співробітництва Enabel 8,6 млн євро на укриття та реконструкцію закладів освіти.

Фото: Київська обласна військова адміністрація

Ірпінь Лікарня Світовий банк Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *