Блінкен очікує «реальних кроків» до конфіскації активів РФ у найближчі тижні й місяці

Блінкен очікує «реальних кроків» до конфіскації активів РФ у найближчі тижні й місяці 29.05.2024 19:48 Укрінформ Державний секретар США Ентоні Блінкен висловив сподівання, що впродовж наступних тижнів та місяців будуть досягнуті реальні кроки щодо можливості конфіскації суверенних активів РФ, а також забезпечення України іншими видами допомоги.

Про це він сказав у середу під час візиту до Республіки Молдова, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми наполегливо працюємо, щоби бути певними, що зможемо знайти шляхи доступу до суверенних активів Росії, які зараз заморожені переважно в Європі. Знову ж таки, я очікую, що найближчими тижнями та місяцями, безумовно, з боку G7 ми побачимо подальші кроки в цьому напрямку», – зазначив держсекретар США.

Він також підкреслив, що США разом із союзниками й партнерами докладають зусиль, аби поставити більше засобів ППО в Україну.

«І я впевнений, що ми також побачимо прогрес у цій сфері»,- додав глава американської дипломатії.

Як повідомляв Укрінформ, держсекретар США Ентоні Блінкен висловив упевненість, що відновлення масштабної підтримки України з боку США вже створило реальний ефект, стабілізувавши ситуацію на фронті та зірвавши плани Путіна щодо Харкова.

Фото: Andrew Harrer/Bloomberg

США Україна Блінкен ППО Заморожені активи РФ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *