Фінансування «Центру інтегрованого реагування для України» зросте до €75 мільйонів – МЗС ФРН

Фінансування «Центру інтегрованого реагування для України» зросте до €75 мільйонів – МЗС ФРН 11.06.2024 02:16 Укрінформ На полях Конференції з відновлення України цього тижня в Берліні буде підписано декларацію про наміри збільшити фінансування «Центру інтегрованого реагування для України» до 75 млн євро.

Про це повідомили журналістам у МЗС ФРН, передає кореспондент Укрінформу.

«Комісія ЄС і Міністерство закордонних справ підпишуть спільну декларацію про наміри збільшити фінансування «Центру інтегрованого реагування для України» до загальної суми 75 мільйонів євро. Німеччина, зокрема, збільшує свій попередній внесок у розмірі €27 мільйонів ще на €12 мільйонів, а ЄС збільшує свою підтримку проєкту на €18 мільйонів до €36 мільйонів», – зазначив речник міністерства.

Він пояснив, що «Центр інтегрованого реагування для України» є частиною Стабілізаційної платформи Федерального міністерства закордонних справ (SPF) і надає конкретну підтримку для зміцнення державних і громадських діячів у регіонах, які особливо постраждали від війни. Раніше ініціатива, серед іншого, надавала обладнання для очищення міст і сіл від російських вибухових пристроїв. Вона також підтримує Україну в захисті АЕС та забезпеченні енергопостачання після атак на електростанції.

Загалом у рамках Конференції 11-12 червня в Берліні буде підписано декілька декларацій про наміри та угод щодо підтримки відновлення України, додали у МЗС Німеччини.

Як повідомлялося, міністр фінансів України Сергій Марченко та його німецький колега Крістіан Лінднер планують підписати спільну декларацію про наміри. В ній ітиметься про фінансування відбудови нашої країни і подальший розвиток інституціонального фінансування.

Нафтогаз підписав перший з низки запланованих документів з Європейським інвестиційним банком, очікується підписання угоди із Siemens та іншими підприємствами.

Участь у дводенній конференції візьмуть понад 2 тисячі представників політики, бізнесу, муніципалітетів, громадянського суспільства тощо.

Фінанси МЗС Німеччина Україна Конференція Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *